Hotel U Velehradu

www.hoteluvelehradu.com

Pokud máte rádi ubytování v domácím prostředí, Hotel U Velehradu bude tou správnou volbou. Nachází se asi 7 km od Uherského Hradiště poblíž obcí Modrá, Buchlovice a Staré Město. Svým hostům nabízí komfortní ubytování v dvou až čtyřlůžkových pohodlných pokojích s koupelnou a telefonem. Hotelová restaurace s těsně přiléhající zahradní letní terasou má velký výběr domácí i mezinárodní kuchyně, součástí je i stylová moravská vinárna s možností ochutnávky vín z vynikajících vinařských oblastí. Hotel disponuje vlastním parkovištěm. Klidná lokalita a příjemné prostředí je vhodné pro pořádání firemních školení a společenských akcí. Více informací včetně tipů kam na výlet naleznete na adrese www.hoteluvelehradu.com.

Hotel Club

www.clubhotelkunovice.cz

Tříhvězdičkový Hotel Club Kunovice nabízí moderní komfortní ubytování poblíž Uherského Hradiště. Hotel nabízí ubytování ve dvojlůžkových pokojích s vlastní koupelnou televizí se satelitem. Součástí hotelu je i příjemná restaurace. Hostům je dále k dispozici samostatný bar s plazmovou televizí a kulečníkem. K dispozici je také parkoviště přímo před budovou, které je střeženo kamerovým systémem napojeným na městskou policii. V budově se nachází také kadeřnictví, poblíž je i lékař, lékárna, cukrárna i pizzerie Na Rynku s proslulou italskou kuchyní. Pro více informací a rezervaci navštivte webové stránky www.clubhotelkunovice.cz.

Hotel u Skanzenu Modrá

www.hotel-uskanzenu.cz

Útulný hotel se nachází do blízkosti archeologického skanzenu v Modré, v lokalitě původního velkomoravského sídliště, asi 7 km od Uherského Hradiště, v atraktivním prostředí Slovácka, jejíž součástí je svébytná vinařská turistika, stavební památky církevní i světské architektury a zajímavé archeologické lokality. K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, součástí hotelu je i restaurace s výtečnou kuchyní. Vhodné místo pro pořádání svateb a dalších společenských akcí. Hotel U Skanzenu s malebnou okolní přírodou je ideálním výchozím místem pro pěší túry, cyklistiku i vodáky. K výletům láká kromě archeoskanzenu v Modré také nedaleké poutní místo Velehrad a tradiční vinné sklípky. Více na www.hotel-uskanzenu.cz.

Hotel Morava

www.moravauh.cz

Pokud toužíte po příjemném ubytování v klidné čtvrti Uherského Hradiště, bude se vám líbit hotel Morava. Máte na výběr z jedno až třílůžkových pokojů, všechny pokoje mají možnost přistýlky a jsou vybaveny moderním nábytkem, TV se satelitem, minibarem a sociálním zařízením. V hotelu se nachází restaurace a pivnice se zahrádkou, kde si můžete vychutnávat vybrané speciality české i mezinárodní kuchyně. Podává se zde i snídaňové menu. V blízkosti hotelu se nachází krytý bazén, tenisové i squashové kurty. Pro naše hosty lze zajistit průvodce historickým centrem města i další sportovní a kulturní vyžití. Více informací včetně rezervací najdete na webových stránkách www.moravauh.cz.

Hotel Mlýnská

www.hotelmlynska.cz

Krásný a moderní hotel Mlýnská nacházející se v centru Uherského Hradiště nabízí svým hostům luxusní klimatizované pokoje s bohatým vybavením – bezplatná wifi, kabelová a satelitní televize, kachlová koupelna, minibar i trezor. K dispozici je také recepce, která funguje 24 hodin denně i podzemní garáž. V hotelu se podává česká i mezinárodní kuchyně, poblíž se nachází kavárna Vines s bohatou nabídkou kávy a vína. Ochotný personál, služby odpovídající vyšší cenové kategorii, příjemná lokalita s bohatým sportovním i kulturním vyžitím (Slovácké divadlo, cyklistika, masážní salon), malebné historické centrum, to jsou důvody, proč se do hotelu hosté rádi vracejí. Nyní i pravidelné večerní grilování. Více informací včetně rezervací na www.hotelmlynska.cz.

Best Western Hotel GRAND

www.granduh.cz

Tradiční hotel Grand nabízí příjemné ubytování v centru města. K dispozici jsou jednolůžkové i dvoulůžkové pokoje, samozřejmostí jsou také luxusní apartmány. Všechny pokoje mají možnost přistýlky, hosté si mohou vybrat mezi pokojem kuřáckým či nekuřáckým. Každý pokoj nabízí bezdrátové připojení na internet, minibar, trezor, vysoušeč vlasů, TV se satelitem i komfortní koupelnu. Dále máte možnost využít čištění, praní i žehlení prádla, parkování na chráněném parkovišti i internetový koutek na recepci. V ceně ubytování je i snídaně. Lze platit i v eurech. Součástí hotelu je i restaurace a příjemná kavárna. Více informací najdete na stránkách www.granduh.cz.

Hotel Maxi

www.hotelmaxi.cz

Tříhvězdičkový hotel Maxi nabízí ubytování v centru Uherského Hradiště. Nachází se přímo na Mariánském náměstí v kulturním centru města v nákupní zóně. K dispozici jsou návštěvníkům jedno až čtyřlůžkové pokoje, všechny jsou vybaveny starožitným nábytkem, vlastním sociálním zařízením, TV a satelitem i s možností připojení na internet. Pokoje jsou nekuřácké, dětskou přistýlku je přiobjednat, zvířata na pokoji nejsou povolena. Parkování je nutné objednat předem. Součástí hotelu je stylová italská restaurace, která nabízí více než 50 druhů pizz, italské speciality z těstovin a rýže, zeleninové saláty, vynikající krémové polévky i lahodné dezerty. Možnost pořádání menších rodinných i narozeninových oslav s kapacitou 12 osob. Více na www.hotelmaxi.cz.

Hotel Koníček

www.hkonicek.cz

Hotel Koníček je krásný hotel v malebné lokalitě Uherského Hradiště s bohatou nabídkou ubytovacích i stravovacích služeb. K dispozici je 22 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlek. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, koupelnu, TV, telefon i možnost připojení na internet. Recepce je otevřena nonstop. Nadstandardní pokoje mají navíc minibar, sedací soupravu, trezor a vysoušeč vlasů, exclusive pokoj i ratanová lehátka a vanu s vířivkou. Restaurace je proslulá moravskou a světovou kuchyní včetně exkluzivní nabídky stolních vín. Nyní nabídka zvýhodněných letních prázdnin. Pro rodiny s dětmi otevřena letní zahrádka, pískoviště. Po dohodě lze zajistit i venkovní grilování s připravenými dobrotami. Více informací na adrese www.hkonicek.cz.