Ubytovna Fialka

Ubytovna Fialka nabízí ubytování v jedno až čtyřlůžkových pokojích přímo v samotném srdci Slovácka v obci Kunovice, která se nachází poblíž Uherské Hradiště. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením a ledničkou, součástí ubytovny je i restaurace s pestrou nabídkou denních menu a parkoviště vyhrazené pro hosty. Pokoje jsou nekuřácké, bez možnosti vzít si s sebou svého domácího mazlíčka. Celková kapacita je 12 pokojů a 39 lůžek. Poblíž ubytovny se nachází letecké muzeum Let, štěrková jezera s možností koupání, koupaliště v Ostrožské Nové Vsi, ekofarma Sádky nebo pozůstatky kostela v Sadech. Informace o ubytování jsou k dispozici na stránkách kunovického informačního centra.

Penzion na Pekárně

www.penzionnapekarne.cz

Penzion na Pekárně se nachází v samém srdci Slovácka, přímo v centru Kunovic, a nabízí příjemné ubytování s kapacitou 47 lůžek. K dispozici jsou jedno až čtyřlůžkové pokoje plus 4 studia. Jednotlivé pokoje jsou vybaveny samozřejmě sociálním zařízením (umyvadlo, sprcha, WC) televizorem a připojením k internetu na každém pokoji. Ubytovaným je dále k dispozici vybavená kuchyňka (varná konvice, mikrovlnná trouba, vařič, lednička, nádobí) a uzamykatelné parkoviště. V přízemí penzionu je prodejna pekárny, která má otevřeno každý den kromě neděle. Po celý den zde seženete čerstvé pečivo a kompletní sortiment potravin. Na přání Vám bude zajištěno čerstvé pečivo i v neděli. Více na www.penzionnapekarne.cz.

Hotel Club

www.clubhotelkunovice.cz

Tříhvězdičkový Hotel Club Kunovice nabízí moderní komfortní ubytování poblíž Uherského Hradiště. Hotel nabízí ubytování ve dvojlůžkových pokojích s vlastní koupelnou televizí se satelitem. Součástí hotelu je i příjemná restaurace. Hostům je dále k dispozici samostatný bar s plazmovou televizí a kulečníkem. K dispozici je také parkoviště přímo před budovou, které je střeženo kamerovým systémem napojeným na městskou policii. V budově se nachází také kadeřnictví, poblíž je i lékař, lékárna, cukrárna i pizzerie Na Rynku s proslulou italskou kuchyní. Pro více informací a rezervaci navštivte webové stránky www.clubhotelkunovice.cz.