Autokemp Salaš / Velehrad

Pokud nejste zrovna hotelový typ a radši táboříte v přírodě, využijte možnosti ubytování v Autokempu Velehrad. Kemp se nachází v malebném prostředí buchlovských lesů, mezi obcemi Salaš a Velehrad. V provozu je dle počasí a roční doby. Ubytovat se můžete ve srubu, v chatce, možnost stanování na louce a místa pro karavany je samozřejmostí. Chatky jsou 2- a 7-lůžkové, sruby mají dva pokoje s šesti a pěti lůžky. V hlavním objektu je hostům k dispozici společné WC, sprchy a společenská místnost s televizí. Stravování formou plné penze či polopenze podle vaší objednávky, pro zajištění vlastního stravování mají hosté k dispozici kuchyňku. Pro sportovce volejbalové hřiště, ruské kuželky, tenisové kurty, pro děti kolotoč a houpačky. Dokonce i vinný sklípek s možností okoštovat.

Hotel Mlýn

Pro objevování krás Velehradu a pohodové prázdniny využijte služeb hotelu Mlýn. Hotel Mlýn nabízí příjemné ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojů, apartmány a pokoje typu Junior Suit. Všechny pokoje disponují vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem či vanou, telefonem, televizí se satelitem, WIFI, minibarem a trezorem. Součástí hotelu je i wellness centrum a půjčovnou jízdních kol a koloběžek. Sportovní vyžití je zajištěno golfovým simulátorem a stolním tenisem. Hotel je koncipován jako bezbariérový, domácí mazlíčci jsou povoleni. Za zmínku stojí hotelová restaurace s širokou nabídkou české i mezinárodní kuchyně. Hotelový vinný sklípek s koštérnou nabízí více než 60 druhů vín. Ideální místo pro rodinné oslavy. Více na www.hotelmlyn.cz.


Hotel U Velehradu

www.hoteluvelehradu.com

Pokud máte rádi ubytování v domácím prostředí, Hotel U Velehradu bude tou správnou volbou. Nachází se asi 7 km od Uherského Hradiště poblíž obcí Modrá, Buchlovice a Staré Město. Svým hostům nabízí komfortní ubytování v dvou až čtyřlůžkových pohodlných pokojích s koupelnou a telefonem. Hotelová restaurace s těsně přiléhající zahradní letní terasou má velký výběr domácí i mezinárodní kuchyně, součástí je i stylová moravská vinárna s možností ochutnávky vín z vynikajících vinařských oblastí. Hotel disponuje vlastním parkovištěm. Klidná lokalita a příjemné prostředí je vhodné pro pořádání firemních školení a společenských akcí. Více informací včetně tipů kam na výlet naleznete na adrese www.hoteluvelehradu.com.