Hotel Mlýn

Pro objevování krás Velehradu a pohodové prázdniny využijte služeb hotelu Mlýn. Hotel Mlýn nabízí příjemné ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojů, apartmány a pokoje typu Junior Suit. Všechny pokoje disponují vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem či vanou, telefonem, televizí se satelitem, WIFI, minibarem a trezorem. Součástí hotelu je i wellness centrum a půjčovnou jízdních kol a koloběžek. Sportovní vyžití je zajištěno golfovým simulátorem a stolním tenisem. Hotel je koncipován jako bezbariérový, domácí mazlíčci jsou povoleni. Za zmínku stojí hotelová restaurace s širokou nabídkou české i mezinárodní kuchyně. Hotelový vinný sklípek s koštérnou nabízí více než 60 druhů vín. Ideální místo pro rodinné oslavy. Více na www.hotelmlyn.cz.


Hotel Slunce

www.hotelslunce.cz

Hotel Slunce reprezentuje současný moderní ubytovací komfort. Jedná se o jedinou dochovanou renesanční stavbu ve městě, která nedávno prošla rozsáhlou rekonstrukcí a modernizací. Svým hostům nabízí luxusní komfort v historických prostorách a ubytování přímo v centru Uherského Hradiště. K dispozici jsou jednolůžkové i dvoulůžkové pokoje, také dražší Grand suite pokoje. Součástí hotelu je i stylová restaurace, vinotéka, renesanční salonek. Pro komfortnější ubytování disponuje také výtahem. Kromě ubytování nabízí také exkluzivní cateringové služby, pořádání svateb a podobných společenských událostí. Více informací najdete na www.hotelslunce.cz.

Hotel Mlýnská

www.hotelmlynska.cz

Krásný a moderní hotel Mlýnská nacházející se v centru Uherského Hradiště nabízí svým hostům luxusní klimatizované pokoje s bohatým vybavením – bezplatná wifi, kabelová a satelitní televize, kachlová koupelna, minibar i trezor. K dispozici je také recepce, která funguje 24 hodin denně i podzemní garáž. V hotelu se podává česká i mezinárodní kuchyně, poblíž se nachází kavárna Vines s bohatou nabídkou kávy a vína. Ochotný personál, služby odpovídající vyšší cenové kategorii, příjemná lokalita s bohatým sportovním i kulturním vyžitím (Slovácké divadlo, cyklistika, masážní salon), malebné historické centrum, to jsou důvody, proč se do hotelu hosté rádi vracejí. Nyní i pravidelné večerní grilování. Více informací včetně rezervací na www.hotelmlynska.cz.

Best Western Hotel GRAND

www.granduh.cz

Tradiční hotel Grand nabízí příjemné ubytování v centru města. K dispozici jsou jednolůžkové i dvoulůžkové pokoje, samozřejmostí jsou také luxusní apartmány. Všechny pokoje mají možnost přistýlky, hosté si mohou vybrat mezi pokojem kuřáckým či nekuřáckým. Každý pokoj nabízí bezdrátové připojení na internet, minibar, trezor, vysoušeč vlasů, TV se satelitem i komfortní koupelnu. Dále máte možnost využít čištění, praní i žehlení prádla, parkování na chráněném parkovišti i internetový koutek na recepci. V ceně ubytování je i snídaně. Lze platit i v eurech. Součástí hotelu je i restaurace a příjemná kavárna. Více informací najdete na stránkách www.granduh.cz.

Hotel Maxi

www.hotelmaxi.cz

Tříhvězdičkový hotel Maxi nabízí ubytování v centru Uherského Hradiště. Nachází se přímo na Mariánském náměstí v kulturním centru města v nákupní zóně. K dispozici jsou návštěvníkům jedno až čtyřlůžkové pokoje, všechny jsou vybaveny starožitným nábytkem, vlastním sociálním zařízením, TV a satelitem i s možností připojení na internet. Pokoje jsou nekuřácké, dětskou přistýlku je přiobjednat, zvířata na pokoji nejsou povolena. Parkování je nutné objednat předem. Součástí hotelu je stylová italská restaurace, která nabízí více než 50 druhů pizz, italské speciality z těstovin a rýže, zeleninové saláty, vynikající krémové polévky i lahodné dezerty. Možnost pořádání menších rodinných i narozeninových oslav s kapacitou 12 osob. Více na www.hotelmaxi.cz.

Hotel Koníček

www.hkonicek.cz

Hotel Koníček je krásný hotel v malebné lokalitě Uherského Hradiště s bohatou nabídkou ubytovacích i stravovacích služeb. K dispozici je 22 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlek. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, koupelnu, TV, telefon i možnost připojení na internet. Recepce je otevřena nonstop. Nadstandardní pokoje mají navíc minibar, sedací soupravu, trezor a vysoušeč vlasů, exclusive pokoj i ratanová lehátka a vanu s vířivkou. Restaurace je proslulá moravskou a světovou kuchyní včetně exkluzivní nabídky stolních vín. Nyní nabídka zvýhodněných letních prázdnin. Pro rodiny s dětmi otevřena letní zahrádka, pískoviště. Po dohodě lze zajistit i venkovní grilování s připravenými dobrotami. Více informací na adrese www.hkonicek.cz.