Autokemp Salaš / Velehrad

Pokud nejste zrovna hotelový typ a radši táboříte v přírodě, využijte možnosti ubytování v Autokempu Velehrad. Kemp se nachází v malebném prostředí buchlovských lesů, mezi obcemi Salaš a Velehrad. V provozu je dle počasí a roční doby. Ubytovat se můžete ve srubu, v chatce, možnost stanování na louce a místa pro karavany je samozřejmostí. Chatky jsou 2- a 7-lůžkové, sruby mají dva pokoje s šesti a pěti lůžky. V hlavním objektu je hostům k dispozici společné WC, sprchy a společenská místnost s televizí. Stravování formou plné penze či polopenze podle vaší objednávky, pro zajištění vlastního stravování mají hosté k dispozici kuchyňku. Pro sportovce volejbalové hřiště, ruské kuželky, tenisové kurty, pro děti kolotoč a houpačky. Dokonce i vinný sklípek s možností okoštovat.

Penzion Max

www.max-penzion.cz

Zde se budete cítit jako doma! Penzion Max je tradiční rodinný penzion, který byl vybudován na místě bývalé ševcovské dílny, již založil počátkem 18. století švec Max, po němž má penzion svůj název. V tomto klidném a nekuřáckém penzionu se bude líbit nejen rodinám s malými dětmi, ale i jejich domácím mazlíčkům, obchodním cestujícím či turistům. K dispozici je zde půjčovna a opravna kol, kryté parkování v areálu penzionu a moderní ubytování v šesti krásných pokojích, které jsou kvalitně vybaveny. K pohodě hostů jistě přispěje i zahradní posezení s grilováním, stejně tak tradiční slovácký vinný sklípek. Více na www.max-penzion.cz.

Penzion Korzár

www.penzion-korzar.cz

Staroměstský Penzion Korzár nabízí spoustu exkluzivních služeb všem, kdo zavítá na Slovácko. Kromě ubytování a stravovacích služeb je vhodný k pořádání společenských akcí, jako jsou svatby, promoce, narozeninové oslavy, smuteční hostiny nebo firemní školení. Je libo jednolůžkový, dvoulůžkový, milenecký nebo deluxe pokoj? Milenecký pokoj je navíc vybaven vířivou vanou, 42-palcovou TV plazmou, DVD a rozšířenou nabídkou erotických kanálů. Internet na pokoji zdarma je samozřejmostí, stejně jako koupelna, wc i možnost přistýlky. K dispozici je také hlídané parkoviště a plně vybavená kuchyňka v areálu hotelu. Více informací najdete na stránkách www.penzion-korzar.cz.

Penzion Villa Rozárka

www.villarozarka.cz

Pokud hledáte opravdu exkluzivní ubytování a můžete si klidně připlatit, určitě zkuste penzion Villa Rozárka. Nachází se v malebné lokalitě ve Starém Městě, v ulici Salašská. K dispozici jsou vám pokoje v barvách čerstvého ovoce s vlastní koupelnou, vybavením pro přípravu čaje a kávy, lednicí a Wi-Fi připojením zdarma. K dispozici je i snídaně formou bufetu. Jen pár kroků od penzionu najdete fotbalové hřiště, tenisové kurty, koupaliště, přes cestu kulturní centrum, kam si můžete zajít na bowling nebo jen tak posedět. Penzion má vlastní parkoviště, malou kavárnu, vinný sklípek, který funguje celoročně, i stylový bar. Také zde funguje půjčovna a opravna kol. Více o penzionu na stránkách www.villarozarka.cz.

Hotel Mlýn

Pro objevování krás Velehradu a pohodové prázdniny využijte služeb hotelu Mlýn. Hotel Mlýn nabízí příjemné ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojů, apartmány a pokoje typu Junior Suit. Všechny pokoje disponují vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem či vanou, telefonem, televizí se satelitem, WIFI, minibarem a trezorem. Součástí hotelu je i wellness centrum a půjčovnou jízdních kol a koloběžek. Sportovní vyžití je zajištěno golfovým simulátorem a stolním tenisem. Hotel je koncipován jako bezbariérový, domácí mazlíčci jsou povoleni. Za zmínku stojí hotelová restaurace s širokou nabídkou české i mezinárodní kuchyně. Hotelový vinný sklípek s koštérnou nabízí více než 60 druhů vín. Ideální místo pro rodinné oslavy. Více na www.hotelmlyn.cz.


Hotel U Velehradu

www.hoteluvelehradu.com

Pokud máte rádi ubytování v domácím prostředí, Hotel U Velehradu bude tou správnou volbou. Nachází se asi 7 km od Uherského Hradiště poblíž obcí Modrá, Buchlovice a Staré Město. Svým hostům nabízí komfortní ubytování v dvou až čtyřlůžkových pohodlných pokojích s koupelnou a telefonem. Hotelová restaurace s těsně přiléhající zahradní letní terasou má velký výběr domácí i mezinárodní kuchyně, součástí je i stylová moravská vinárna s možností ochutnávky vín z vynikajících vinařských oblastí. Hotel disponuje vlastním parkovištěm. Klidná lokalita a příjemné prostředí je vhodné pro pořádání firemních školení a společenských akcí. Více informací včetně tipů kam na výlet naleznete na adrese www.hoteluvelehradu.com.

Hotel U hejtmana Šarovce

www.hotelsarovec.cz

Hotel U hejtmana Šarovce je nádherný hotel i restaurace se stylovým interiérem a vynikající kuchyní. Je pojmenován podle legendární literární postavy, která bojovala proti Turkům. Kromě ubytování zde můžete využít i možnosti pořádání soukromých událostí, jako jsou svatby, promoce nebo narozeninové oslavy, pronajmout si vinný sklípek nebo využít cateringový služeb. K dispozici jsou také konferenční služby v salonku nebo stylové pivnici v budově hotelu. V ceně ubytování je zahrnuta i snídaně, na výběr máte z jednolůžkových i dvoulůžkových pokojů, i v kategorii deluxe. Pro více informací navštivte webové stránky www.hotelsarovec.cz.